صرافی bingx

با توجه به تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و عدم سرویس‌دهی بسیاری از صرافی‌های متمرکز به کاربران ایرانی، ترید و معامله در بازار ارزهای دیجیتال در کشورمان به امری دشوار تبدیل شده است. همچنین در حال حاضر صرافی‌های متمرکز بسیار زیادی در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستند و انتخاب از میان آن‌ها کار ساده‌ای نیست. صرافی بینگ ایکس (BingX) یکی از صرافی‌های متمرکز در بازار ارزهای دیجیتال است که به‌طور گسترده در قاره آسیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صرافی در کشور سنگاپور قرار دارد و در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شده است. صرافی BingX خدمات بسیار زیادی مانند فعالیت در بازار فارکس، معاملات آپشن و مشتقات، کپی تریدینگ و غیره را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. همچنین صرافی BingX به کاربران ایرانی اجازه می‌دهد در این صرافی فعالیت داشته باشند و همچنین با استفاده از مدارک ایرانی در آن احراز هویت انجام دهند.
قابلیت اصلی پلتفرم BingX این است که به کاربران اجازه می‌دهد در تمامی بازارهای مالی مانند سهام، شاخص و ارزهای دیجیتال معامله کنند. همچنین این صرافی طیف گسترده‌ای از خدمات مانند معاملات اسپات، مشتقات و خرید با ارزهای فیات را به کاربران خود ارائه می‌دهد. معاملات قرارداد‌های دائمی (Perpetual Swap)، مارجین، معاملات در بازارهای مالی جهانی مانند فارکس، شاخص‌های جهانی و کامودیتی‌ها از جمله امکانات صرافی BingX هستند که این صرافی را نسبت به رقبای خود متمایز می‌کند.
 
وبسایت BingX یک پلتفرم ثبت‌شده در جمهوری استونی است و مجوزهای صرافی خود را تحت نهاد نظارتی AUSTRAC و مجوز کسب و کار MSB یا Money Services Business را تحت نظارت FinCen کسب کرده است. این صرافی شعبه‌هایی در آمریکای شمالی، کانادا، اتحادیه اروپا، هنگ کنگ و تایوان دارد و تاییدیه نظارتی این کشورها را نیز دریافت کرده است.

یکی از مهم ترین دلایل افتتاح حساب در صرافی bingx کارمزد معاملاتی پایین آن است .

استفاده از اکانت دمو

برای استفاده از هر یک از سرویس‌های صرافی بینگ ایکس، در ابتدا باید در این صرافی حساب باز کنید. استفاده از قابلیت ترید در پلتفرم دموی صرافی BingX نیز از این قاعده مستثنی نیست. پلتفرم دموی این صرافی به کاربران اجازه می‌دهد، بدون استفاده از پول واقعی به انجام معامله بپردازند و مهارت‌های خود را افزایش دهند.

جمع بندی

صرافی BingX یکی از معدود صرافی‌های متمرکز است که در سرویس‌دهی به کاربران ایرانی محدودیت ندارد. این صرافی خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و به همین دلیل گزینه‌ای مناسب برای تریدرهای ایرانی محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *